Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu koťátek. Pozorně dbáme na kvalitu a zdraví našich kočiček  a budeme dbát i na zdraví a výchovu jejich budoucích potomků. Chovu věnujeme maximální péči, o zdraví našich kočiček se stará MVDr. Michal Fiedler, optimální podmínky jako prvotřídní výživa je pro nás samozřejmostí. Našim kočičkám věnujeme veškerý svůj čas, koťátka od nás budou odcházet plně socializována a bez problémů se adaptují v nových domovech. S novými majiteli rádi zůstaneme v kontaktu.

Family enviroment in our cattery guaranties individual approach and good conditions for bringing up of the kittens. We take care of the good health of our kittens, as well as of the next generations. Our cats are examined by MVDr. Michal Fiedler, optimal conditions and top-quality feeding is taken for granted. We devote all time to our kittens, they will be fully socialized and ready to adapt in new homes. We will be happy to stay in contact with the new owners.


Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda je vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka správné, rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Zůstaneme s vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jejich předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.